Tiktab


 

هنرنمایی جالب روی بشقاب های غذا

هنرنمایی

این روزها همه هنرمندان به  نحوه جدید هنرنمایی می کنند. هنر نقاشی که  اهمیت زیادی برخوردار است روی هر سطحی کشیده می شود. یکی از  نقاشان برتر جهان در تورنتو کانادا در هتلی به نام هتل ریتز کارلتو هنرنمایی خود را روی بشقاب های رستوران به عمل آورده است. این هنرمند روی بشقاب ها طرح های زیادی از قبیل مناظر و حیوانات کشیده است.

 

دانلود / توضیحات بیشتر

 

تصاویری شگفت انگیز از ابرها که شبیه به حیوانات هستند

تصاویری شگفت انگیز از ابرها

یکی از بهترین سرگیمی ها در فضا باز در فصل های بهار و تابستان می تواند نگاه کردن به ابرها باشد. گاهی ابرها به صورت اتفاقی شکل های زیبایی را به خود می گیرند که هم جذاب هستند و هم در نهایت زیبایی خود می باشند.

 

دانلود / توضیحات بیشتر

 

عکاسان دیوانه که برای گرفتن یک عکس خوب دست به هر کاری می زنند

عکاسان دیوانه

عکاسی یکی از زیبا ترین و بهترین هنرهای جهان است. این هنز خارق العاده در اکثر زبان های جهان با نام فتوگرافی شناخته می شود که فتو به معنی نور و گرافی به معنی ثبت کردن است البته این دو کلمه در اصل یونانی هستند.

 

دانلود / توضیحات بیشتر

 

تصاویر دیدنی از خلاقانه ترین درخت های کریسمس ۲۰۱۵

درخت های کریسمس

درخت کریسمس یاد آور پیام شادی و صلح میان کسانی است که علاقه زیادی به آداب و رسوم انسانی دارند. درخت کریسمس دقیقا زمانی معنی پیدا می کند که سال میلادی رو به اتمام است و افرادی که منتظر تحویل آن هستند، برای خوش یمنی، حد اقل یکی از آن ها را برای منزل درست می کنند. درخت های کریسمس همیشه در کنار برف نمودی ویژه داشته است اما امروز عکس هایی را به شما نشان می دهیم، که نشان از خلاقیت طراحان آن ها دارد.

 

دانلود / توضیحات بیشتر