Tiktab


Killer is Dead ps3 cover small دانلود بازی Killer is Dead برای PS3

Killer is Dead نام بازی جدیدی است که اندکی شما را به یاد Killer7، یکی دیگر از ساخته‌های سودا، می‌اندازد. علاوه بر تشابه اسمی، این دو عنوان از نظر سبک هنری و گرافیکی و همچنین داستان و شیوه‌ی بیان که در مورد قاتلانی با قدرت‌های فرازمینی می‌باشد، شباهت‌ کاملا مشخصی به هم دارند. با این وجود، همانگونه که خود سودا می‌گوید، Killer is Dead یک عنوان کاملا مستقل و جدید است که هیچ ارتباطی با بازی‌های گذشته‌ی او ندارد. این بازی یک اکشن Hack’n Slash تمام عیار است که مبارزات با سلاح سرد به سبک Lollipop Chainsaw را با تیراندازی سوم شخص از روی شانه ترکیب می‌کند. اما این عنوانی نیست که در آن بتوانید با خیال راحت دشمنان را از راه دور هدف بگیرید و بکشید. داستان Killer is Dead، قاتل یا بهتر بگویم مزدوری به نام Mondo Zappa را دنبال می‌کند. حوادث و اتفاقات بازی در آینده‌ای نسبتا نزدیک رخ می‌دهند، آینده‌ای که در آن سفر به کرات دیگر، تقویت کننده‌های سایبرنتیک، ربات‌ها و سایبورگ‌ها در زندگی روزمره‌ی انسان‌ها وارد شده‌اند. موندو و دستیارش Mika Takewaka، توسط شرکت متخصص در قتلی با نام Bryan Execution Firm، که توسط سایبورگی به نام Bryan Roses مدیریت می‌شود، استخدام می‌شوند. Roses ماموریت‌های مختلفی به این دو می‌دهد که  برای انجام آن‌ها باید به کشورهای مختلفی سفر کنند. Killer is Dead مانند یک فصل از یک سریال تلویزیونی، حالتی اپیزودیک دارد و هر مرحله‌ی آن با ماموریتی آغاز می‌شود و با اعدام  هدف مورد نظر به پایان می‌پذیرد. با این حال، بازی یک خط داستانی کلی هیجانی و گیرا دارد که در طول بازی کم‌کم فاش می‌شود. چیز زیادی از داستان در دست نیست اما طبق گفته‌های سودا ۵۱، عشق، از خود گذشتگی، فساد و قتل محورها و مفاهیم اصلی داستان را تشکیل می‌دهند.

Killer is Dead PS3-iMARS

چیزی که در یک بازی Hack’n Slash مهم است، سریع و روان بودن گیم‌پلی می‌باشد که خوشبختانه KiD نیز از آن سود می‌برد. موندو در یک دستش کاتانای تیز و کشنده‌ای دارد و دست دیگرش از سیستم سایبرنتیک تغییر شکل دهنده‌ای ساخته شده است.  او با استفاده از شمشیر دشمنان را به سرعت می‌برد و تکه ‌می‌کند و با استفاده از دست دیگرش ضرباتی نیرومند و کشنده وارد می‌کند. از نظر ساختاری، گیم‌پلی این بازی بهتر و پرداخته شده تر از عناوین هم سبک می‌باشد و مبارزات آن شما را مجذوب می‌کند.

علاوه بر کومبوهای معمولی، موندو زاپا می‌تواند جاخالی داده و با یک ضد حمله سریع و قدرتی خسارت زیادی به حریفانش وارد کند. همچنین دست سایبرنتیک او،  در عین اینکه می‌تواند تعادل دشمنان را به هم بزند،  قابلیت تغییر و تبدیل به انواع و اقسام سلاح‌ها را دارد، از مسلسل و موشک انداز گرفته تا اره و دریل.

برای استفاده از سلاح‌ گرم، موندو مجبور است از خون خود استفاده کند، در این حالت دوربین به روی شانه‌ی او رفته و تفنگ در کسری از ثانیه تعداد زیادی گلوله شلیک می‌کند. این منبع خون، هنگامی که با کاتانا دشمنان را قطعه قطعه می‌کنید، دوباره شارژ شده و قابل استفاده می‌گردد. البته در صورتی که خون نیز نداشته باشید، می‌توانید از دست تفنگ شونده‌ی موندو استفاده کنید، اما سرعتش به قدری پایین است که ترجیح می‌دهید آن را بکار نبرید. می‌توانید به جای اینکه کم‌کم منبع خونتان را مصرف کنید، همه‌ی آن را یکجا خالی کرده و وارد حالت دیوانه‌وار berserker شوید. در این حالت زاپا بر دشمنی خاص تمرکز می‌کند و سپس طوفانی از ضربات، برش‌ها و گلوله را به سمت او روانه می‌کند. وجود منبعی که مصرف شده و همیشه در دسترس نیست، باعث می‌شود شما به دشمنان نزدیک‌تر شوید و مبارزاتی نفسگیر و فشرده را با حریفان متعدد خود داشته باشید.

البته سیستم مبارزه و کومبوهای Killer is Dead تفاوت مشخصی با بازی‌های هم سبک خود دارد. در این بازی لازم نیست برای اجرای یک کومبو ترکیب‌های مختلفی از دکمه‌ها را حفظ کنید. ضربات کاتانای موندو همگی با یک دکمه اجرا می‌شوند. زمانی که چندین دشمن را کشتیده‌اید درجه‌ی کومبوی شما کم‌کم بالا می‌رود و موندو نیز متناسب با آن حرکات متفاوتی را انجام می‌دهد. برای اینکه از کاهش یافتن میزان کومبو جلوگیری کنید، فقط چند ثانیه فرصت دارید تا دشمن بعدی را پیدا کنید و با ضربه‌ی شمشیر خود او را به دو قسمت تبدیل کنید. این عامل باعث می‌شود مبارزات سرعت فوق العاده بالایی داشته باشند و ترکیب آن با سبک گرافیکی بازی حالتی بسیار سرگرم کننده و دلچسب به بازی داده است.

از نظر گرافیکی، Killer is Dead تصویری مات و زیبا از یک بیان و جلوه‌ی بصری گیرا و قابل توجه است.  رنگ‌ها کنتراستی بالا دارند و در هنگام مبارزات سریع بازی، این رنگ‌ها حالت هنری زیبایی به خود می‌گیرند. به عنوان مثال شمشیر موندو رد نئونی آبی رنگی از خود به جای می‌گذارد و ترکیب این رنگ آبی با خون قرمز رنگ زنده‌ی دشمنان، حالتی محصور و مبهوت کننده بوجود می‌آورد.  سودا ۵۱ در مورد رنگ‌های بازی می‌گوید: " ما رنگی روشن و واضح می‌خواستیم، بازی در ابتدا بسیار رنگارنگ بود و ما در واقع اندکی آن را ملایم‌تر کردیم. من فکر می‌کنم که ما در نهایت به حالت میانیِ خوبی رسیدیم. حالتی رنگارنگ وجود دارد که تا حدودی تک رنگ است و در عین حال این چنین نیست."

منبع توضیحات: وبسایت بازی نما

 

تصاویری از محیط بازی:

Killer is Dead screenshots 01 small دانلود بازی Killer is Dead برای PS3 Killer is Dead screenshots 02 small دانلود بازی Killer is Dead برای PS3

Killer is Dead screenshots 03 small دانلود بازی Killer is Dead برای PS3 Killer is Dead screenshots 04 small دانلود بازی Killer is Dead برای PS3

Killer is Dead screenshots 05 small دانلود بازی Killer is Dead برای PS3 Killer is Dead screenshots 06 small دانلود بازی Killer is Dead برای PS3

 

نکات اصلی و کلیدی در اجرای بازی های کنسول PS3 :

1) تمامی بازی ها ، تست شده بوسیله آخرین نسخه نرم افزار MultiMan می باشند. 

۲) تمامی بازی های قرار گرفته بر روی وبسایت قابلیت اجرا در سیستم های هک شده PS3 را دارا می باشند. تنها کافی است که طبق توضیحات نصب هر بازی ، به نصب بازی در کنسول خود بپردازید و مشکلی از قبیل سالم نبودن فایل های پچ  و یا خراب بودن EBOOT نزدیک به صفر می باشد.

۳) برای آموزش هک کردن PS3 خود می توانید به فروم های تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید و در صورت بروز مشکل در بخش نظرات وبسایت ، مشکل خود را نوشته تا حد امکان به برطرف سازی آن پرداخته شود.

۴) نسخه پیشنهادی برای اجرای تمامی بازی ها ، نسخه CFW 4.46 می باشد و سایر نسخه ها مورد تایید وبسایت دانلودها نمی باشند.

 

caution دانلود بازی Killer is Dead برای PS3 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download دانلود بازی Killer is Dead برای PS3 دانلود به صورت پارت های ۱ گیگابایتی :

دانلود پارت ۱ :   Embedupload    Direct Link

دانلود پارت ۲ :   Embedupload    Direct Link

دانلود پارت ۳ :   Embedupload    Direct Link

دانلود پارت ۴ :   Embedupload    Direct Link

دانلود پارت ۵ :   Embedupload    Direct Link

دانلود پارت ۶ :   Embedupload    Direct Link

 

 

 


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی